Mieszadła

TNT jest wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej firmy Jensen Mixers International, Inc. w Polsce. Jensen Mixers produkuje mieszadła i sprzedaje z wielkim sukcesem na całym świecie od ponad 72 lat. Najstarsze mieszadła firmy Jensen pracują od momentu założenia firmy do dziś, czyli już ponad siedemdziesiąt lat w jednej z amerykańskich rafinerii.

Mieszadła firmy Jensen Mixers cechuje wysoka skuteczność i niezawodność pracy. W 100% realizują postawione im zadania. Dzięki swojej prostej, wręcz „żołnierskiej” konstrukcji są one bezawaryjne i proste w obsłudze.

Dla każdego Użytkownika niezmiernie ważny jest fakt, że każde urządzenie wyposażone jest w blokadę umożliwiającą wymianę dowolnej części mieszadła (nawet całej skrzyni przekładni) bez opróżniania zbiornika i wyjmowania urządzenia z włazu.

Wszystkie proponowane przez nas mieszadła dobierane są indywidualnie dla każdego zbiornika. Montaż urządzeń jest niezwykle prosty. Mieszadła mogą być wyposażone zarówno w amerykańskie, europejskie jak i polskie silniki elektryczne.

Oferowane mieszadła w zależności od modelu posiadają certyfikat ATEX i znak CE.


Mieszadła firmy Jensen wykorzystywane są z ogromnym sukcesem zarówno do:


- mieszania produktów znajdujących się w zbiorniku,

- zapobiegania gromadzenia się osadów na dnie zbiornika podczas jego eksploatacji  jak i

- czyszczenia zbiorników z nagromadzonych na jego dnie osadów

 

W ofercie mieszadeł firmy Jensen możemy wyróżnić mieszadła:
 

1. Ze względu na ustawienie kąta pracy mieszadła:

- zmiennokątne

- stałokątne

W mieszadłach zmiennokątnych do zmiany kąta pracy mieszadła stosujemy siłownik automatyczny lub manualny (ręczny) – do wyboru.

2. Ze względu na rodzaj napędu:

- z napędem przekładniowym

- z napędem pasowym

3. Ze względu na rodzaj zastosowanego uszczelnienia:

- z pojedynczym lub

- z podwójnym uszczelnieniem mechanicznym

4. Ze względu na inne zastosowane technologie:

- z innowacyjnym systemem Sentry lub 

- First Watch (w zależności od modelu)

 

 

Mieszadła serii 400 to najprostsze i niezawodne urządzenia z napędem pasowym przeznaczone do zbiorników na produkty naftowe i chemikalia.

Mieszadła serii 500 stosowane są w zbiornikach przechowujących asfalt. Służą zarówno do jedno mieszania jak i zapobiegania powstawania wszelkiego rodzaju złogów.

Seria 401 i 405 to najmniejsze mieszadła pasowe do zbiorników procesowych czy zrzutowych.

Mieszadła serii 600 to najczęściej kupowane urządzenia z napędem przekładniowym. Pracują od kilkudziesięciu lat na całym świecie, głównie w zbiornikach na surowa ropę naftową.

Seria B-33 obejmuje mieszadła przenośne, które można montować np.: do beczek, małych przenośnych zbiorników i tym podobnych...

 

Mieszadła firmy Jensen Mixers dzięki swojej konstrukcji gwarantują długotrwałą bezawaryjną pracę i wyjątkowo łatwe utrzymanie wymaganego stanu technicznego. Specjalna blokada umożliwia wymianę dowolnej części mieszadła bez opróżniania zbiornika.

Aby uzyskać wycenę i wsparcie techniczne prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

© TNT Sp. z o.o. | Prawa zastrzeżone | 2023 | Polityka Prywatności i RODO | Realizacja BLA-ART